Menu

РЕЛІЗ PS5

Пару годин тому, анонсували нову приставку – Sony Playstation 5. Старт продаж обіцяють під кінець 2020 року. Зовнішній вигляд уже затверджений, тобто це – кінцевий дизайн консолі.

Очікується, що в ньому буде розташована память GDDR6, виробництво якої вже запустили Samsung та SK Hynix. По деяким, неофіційним данним , приставка отримає 24GB оперативної пам’яті.

Графіка майбутньої консолі буде основана на технології AMD Navi, що позволить отримати потужність приблизно в 3 рази більшу ніж в консолі теперішнього покоління, також є не підтвердженна інформація про те, що PS5 зможе підтримувати 8K розрішення.

Sony має намір продовжувати розвивати технологію VR, яка буде одною з головних можливостей консолі. По повідомленнях представників компанії – наступна модель VR шлема не вийде разом з консоллю, а появиться пізніше.

Серед найбільш замітних новинок геймпада DualSense – зміна дизайна та добавлення площадки-мікрофона. Новий геймпад для консолі получить покращення динаміки та трігеррів для стрільби в іграх, а також почне підтримувати USB Type-C. Появиться новий тип вібрація джойстика.

В перший рік продажі нової приставки, очікується вихід великої кількості новинок для неї. Швидше за все ігри для PS5 будуть підтримувати VR-режим та 4K розрішення.

Стартова ціна нової консолі – 499$.