Menu

IREAD – Вкладка для батьків

Розробка Читайлика вийшла на фінішну пряму. Протягом минулого тижня переробляв дизайн та доводив все до ідеалу. Також, прийшла в голову ідея зробити окрему вкладку “Для батьків” в якій буде знаходитися багато корисної інформації яка можливо знадобиться їм.

Було добавленно :
Головне меню. В головному меню знаходиться все необхідне. Іншим словом, з головного меню відбувається редірект на різні вкладки.

Вкладка для батьків. Вкладка для батьків – завжди вміщує корисну інформацію – “група FaceBook, Gmail читайлика, лічильник прочитанних текстів” та багато іншого.

Лічильник прочитанних текстів. Цей лічильник знаходиться у вкладці для батьків. Він рахує загальну кількість прочитанних текстів, та кількість текстів які були прочитанні за один день.

Невеличкі зміни у вкладці фонових картинок. Колись, щоб встановити фонове зображення, потрібно було вибрати зображення та натиснути кнопку “Застосувати” але цю кнопку я вирішив забрати та поставити замість неї кнопку “Скачати ще”, при нажиманні на яку юзера переносить на сторінку сайту зі всіма фоновими зображеннями які доступні для скачування.

Незавершенне головне меню.
Вкладка для батьків з лічильником прочитанних текстів.
Вкладка з фоновими зображеннями.
Новий дизайн вкладки з початковими 20 уроками.

До 1 вересня планується завершити розробку Читайлика та закинути його в Google Play.

Український Читайлик в плей маркеті.
Англійський Читайлик в плей маркеті.

IREAD.com.ua – офіційний сайт Читайлика